قوانین و مقررات

۱. مازندوب یک وب سایت ارائه خدمات و محصولات برای سیستم مدیریت محتوا جوملا بوده و آموزش ، قالب ، کامپوننت ، ماژول و پلاگین را با زبان فارسی و با لینک مستقیم ، بدون انقضاء و بصورت دسته‌بندی شده و به‌روز در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

 

۲. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

 

۳. آموزش ، قالب ، کامپوننت ، ماژول و پلاگین قرار گرفته به صورت کاملا اورجینال و ترجمه شده به زبان فارسی بوده و ما از انتشار محصولات بدون در نظر گرفتن شرایط فارسی سازی خودداری می کنیم.

 

۴. آموزش ، قالب ، کامپوننت ، ماژول و پلاگین قرار گرفته شده قبل از انتشار تست می گردد و ما از انتشار محصولات ریپ و نال شده پرهیز می کنیم.

 

۵. آموزش ، قالب ، کامپوننت ، ماژول و پلاگینی که توسط طراحان ایرانی طراحی یا فارسی شده باشند، بدلیل حمایت از حقوق هم‌وطنان در وب سایت مازندوب منتشر نخواهد شد.

 

۶. هیچ یک از آموزش ، قالب ، کامپوننت ، ماژول و پلاگین در سایت مازندوب به لایسنس و کد فعال سازی نیاز نداشته و بر روی نامحدود دامنه نصب می گردد.

 

۷. کلیه حقوق اختصاصی سایت مازندوب اعم از نام و برند، قالب سایت مازندوب ، محصولات ویژه تولید شده اعم از آموزش ، قالب ، کامپوننت ، ماژول و پلاگین و … محفوظ بوده و هرگونه تخلف قابل پیگیرد قانونی است.

 

۸. کاربر در صورت خریداری آموزش ، قالب ، کامپوننت ، ماژول و پلاگین از سایت مازندوب ، حق انتشار دوباره آن را در سایت شخصی خود یا مارکت های فروش فایل ندارند و در صورت اثبات این موضوع اکانت کاربری آنها غیرفعال و پشتیبانی محصولات از این نوع کاربران متوقف خواهد شد.

 

عضویت در سایت مازندوب و انجام مراحل خرید و دریافت و استفاده محصول بمنزله قبول تمام شرایط فوق توسط کاربر بوده و قابل استناد است.

0