سوالات متداول

1 – مازندوب چه وب ساتی است و چه خدماتی نوع ارائه می کند؟
مازندوب ، وب سایت طراحی و توسعه خدمات سیستم مدیریت محتوا جوملاست که در این راستا محصولاتی از قبیل آموزش ، قالب ، کامپوننت ، ماژول و پلاگین برای جوملا فارسی طراحی یا فارسی سازی می کند.در سایت مازندوب هیچگونه خدمات وردپرسی ارائه نخواهد شد.

2 – پشتیبانی محصولات منتشر شده در وب سایت مازندوب به چه صورت است؟
همه محصولات مازندوب دارای پشتیبانی دائمی هستند که خریداران محترم می توانند بعد از خرید محصول از طریق پلن کاربری خود اقدام به ارسال تیکت پشتیبانی نمایند.

 

3 – محصولات مازندوب لایسنس دارد؟ به روزرسانی محصولات چگونه است؟
محصولات مازندوب هیچگونه لایسنسی نداشته و شما می توانید آنها بر روی نامحدود دامنه استفاده نمایید.همچنین به روز رسانی محصولات همیشگی است و اگر کاربری یک بار اقدام به خریداری محصولی نماید ، هرگاه به روزرسانی محصول در سایت مازندوب منتشر شود می تواند به صفحه دانلودها در پنل کاربری خود مراجعه و به روزرسانی آن محصول را دریافت کند.البته در هنگام به روزرسانی محصول نیازی به پرداخت هزینه دوباره نیست.شما یک بار محصول را خریداری می کنید و برای همیشه و به صورت نامحدود به روزرسانی ها دسترسی خواهید داشت.

 

4 – آیا امکان سفارشی سازی قالب یا افزونه در مازندوب وجود دارد؟
ما در مازندوب همه خدمات در خصوص سیستم مدیریت محتوا جوملا را انجام می دهیم.طراحی قالب برابر ایده مشتری ، طراحی افزونه ، سفارشی سازی قالب یا افزونه و هر خدماتی که در چهارچوب سیستم مدیریت محتوا جوملا باشد در مازندوب انجام می گیرد.

 

5 – آیا قالب ها و افزونه های مازندوب اورجینال یا اصلی هستند؟
همه قالب های جوملایی ما تحت فریم ورک هلیکس طراحی می شوند و سبکی کاملا ایرانی و بومی دارند.افزونه ها نیز به صورت اورجینال خریداری شده و فارسی و بهینه سازی می شوند.نگران این موضوع نباشید.ما در سایت مازندوب محصول نال یا کپی شده منتشر نخواهیم کرد.

0