در مورد ما

گروه طراحی و توسعه مازندوب شمال در سال 1390 با هدف طراحی قالب برای سیستم مدیریت محتوا جوملا فعالیت خود را آغاز کرد و در این چند سال با ارائه خدمات متفاوت در طراحی قالب و پوسته برای جوملا و وردپرس ، آموزش سیستم های مدیریت محتوا ، فارسی سازی قالب ها و افزونه ها و پشتیبانی و مدیریت هاست وب سایت های مختلف در خدمت همه شما دوستان عزیز بود.

در پاییز سال 1398 بعد از 8 سال فعالیت مستمر سایت مازندوب ، تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی در محصولات و آموزش های سایت ایجاد نماییم تا با این تغییرات در پیشبرد اهداف خود و یاری رساندن به هم وطنانمان سهیم باشیم.

تصمیم بر این شد که از این تاریخ سایت مازندوب شمال به صورت کاملا اختصاصی در حوزه سیستم مدیریت محتوا جوملا فعالیت کند و در این راستا از برنامه نویسان علاقه مند در این حوزه نیز استفاده گردید.حوزه کار سایت مازندوب آموزش ، طراحی قالب و افزونه ایرانی ، فارسی و بهینه سازی افزونه های اورجینال و پشتیبانی جوملاکاران قرار گرفت.

به دلایلی استفاده از سیستم مدیریت محتوا جوملا و ارائه خدمات بالا در حوزه وب در کشور ما ایران تا حدودی کاهش یافته و این به گونه ای است که اگر شما به دنبال افزونه یا آموزشی خاص با محوریت جوملا فارسی بگردید به تعدادی سایت محدود و اطلاعاتی ناقص خواهید رسید که به خاطر به روزرسانی های مکرر جوملا و مهاجرت از نسخه ای به نسخه ای دیگر کاملا منسوخ و غیرقابل استفاده اند.

ما در مازندوب با تمام تلاش ، در ارتقاء دانش جوملایی شما گام برخواهیم داشت و همه محصولات و آموزش های خود را با توجه به توسعه جوملا جهانی ارتقاء خواهیم داد تا روز به روز بر طرفدارای این سیستم مدیریت محتوا در کشور ایران افزوده گردد.

0